قوانین و مقررات

دانشجوی گرامی، ضمن خوش آمد گویی و تشکر از اینکه مرکز آموزشی حدادیان را برای ادامه راه خود انتخاب کرده اید، جهت فراهم آوردن محیطی مناسب برای آموزش و یادگیری و ارتقا دانش زبان انگلیسی شما بزرگواران و موفقیت در آزمون های بین المللی ، مرکز تخصصی تافل و تربیت مدرس حدادیان برای رسیدن به این اهداف نیازمند رعایت نکات زیر از جانب شما دانشجویان گرامی است.

الف) مقررات عمومی:
1.    رعایت شئونات اسلامی، اخلاقی و اجتماعی و حضور در مؤسسه با پوشش مناسب محیط آموزشی الزامی است وهرگونه خسارت که به علت عدم رعایت شئونات و اخلاق اسلامی متوجه موسسه گردد، موسسه حق پیگرد قانونی دارد. کلیه موارد فوق در مورد کلیه کلاس های آنلاین نیز صادق است.
2.     به همراه آوردن دوستان و آشنایان و فرزندان خود به کلاس به هر علت و عنوانی ممنوع است.
3.    خودداری از آوردن اشیاء گران بها و وسایل غیر مرتبط با امور تحصیلی به آموزشگاه، درصورت مفقود شدن هرگونه وسیله شخصی هیچ گونه مسئولیتی متوجه آموزشگاه نخواهد بود.
4.    در صورت نقض ضوابط انضباطی و اخلاقی موسسه و پس از سه تذکر شفاهی دانشجو از کلاس اخراج شده و هیچ وجهی به وی تعلق نمی گیرد .
5.    خواهشمندیم در طول ساعات آموزشی از تجمع در راهرو ها و حیاط خودداری فرمایید.
6.    از پذیرفتن زبان آموز با تاخیر بیش از یک ربع معذوریم مگر با هماهنگی قبلی و موجه بودن تاخیر. در کلاس های آنلاین نیز اگر دانشجو به هر علتی بیش از ۱۵ دقیقه تاخیر داشته باشد، کلاس از جانب موسسه کنسل و ۱ جلسه حساب میشود.
7.    کادر اداری اموزشگاه، غیر از دو شماره تلفن ( ثابت و همراه) متعلق به موسسه اطلاعات شما را از هیچ طریقی درخواست نمی نمایند. درصورتیکه فردی با این عنوان درخواست اطلاعات از شما نمود، موارد را به مدیریت گزارش فرمایید.

ب) مقررات آموزشی کلاس های حضوری:
1.     کلاس های ترمیک و عمومی:‌ عدم غیبت بیش از چهار جلسه در طول ترم ; غیبت بیش از چهار جلسه، حتی موجه، باعث محرومیت زبان آموز از شرکت در امتحان پایان ترم خواهد شد. در موارد استثنا، این امکان وجود دارد که جلسات از دست رفته از طریق جلسات خصوصی جبران گردد و دانشجو به کلاس بازگردد.
2.    جهت حفظ نظم کلاس و تمرکز استاد و زبان آموزان، عدم تاخیر در ورود به کلاس و همچنین عدم تعجیل در خروج از کلاس (لطفا در مواقع ضروری با دفتر اموزشگاه هماهنگ فرمایید). توجه داشته باشید که هر سه مورد تاخیر یک جلسه غیبت محسوب می شود.
3.    در صورت غیبت در امتحانات کلاسی و پایان ترم ، نمره مربوطه صفر منظور می گردد و دانشجو مشمول تکرار دوره مورد نظر میگردد.
4.    حضور در کلیه جلسات فوق العاده و جبرانی تعیین شده از سوی اموزشگاه الزامی است.
5.    موسسه می تواند حداکثر تا جلسه سوم کلاس، به علت تعیین سطح دقیق تر و بالا بردن کیفیت کلاس ها، کلاس زبان آموز را تغییر دهد و دانشجو نسبت به تعیین سطح جدید خود اعتراضی ندارد.
6.    زبان آموزان مجاز به شرکت در کلاسهای گروه های دیگر نمی باشند.
7.    در صورت داشتن وقفه تحصیلی (حتی به مدت یک ترم) ، شرکت در آزمون تعیین سطح، جهت ادامه تحصیل الزامی است.
8.    هنگام شروع کلاس ( عمومی یا خصوصی ) پرداخت شهریه توسط دانشجو باید تکمیل شده باشد و شهریه کلاس ها به صورت کامل و در تاریخ مشخص شده توسط آموزشگاه دریافت می گردد. در غیر این صورت آموزشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال
ارائه خدمات به زبان آموزان عزیز نخواهد داشت.
9.    تغییر روز و ساعت کلاس به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد مگر با موافقت کتبی کلیه دانشجویان و استاد و تایید موسسه.


پ) مقررات آموزشی کلاس های حضوری:
۱.در کلاس های آنلاین، دانشجو موظف به انجام دقیق تکالیف تعیین شده و کسب رضایت کامل استاد میباشد. در غیر این صورت موسسه هیچ مسولیتی نخواهد داشت.
۲. در کلاس های آنلاین مدرس فایل ها و اطلاعات دوره را در اختیار دانشجو قرار میدهد و دانشجو در خصوص رعایت حق کپی رایت مسئولیت دارد .
۳. با توجه به محدود بودن طول دوره، اگر دانشجویی در انجام وظایف خود شامل انجام تکالیف و ارسال آنها کوتاهی کند، موسسه بعد از اتمام کلاس هیچگونه مسولیتی در قبال بررسی دقیق و ارایه بازخورد نخواهد داشت.

۵. هنگام شروع کلاس آنلاین ( عمومی یا خصوصی ) پرداخت شهریه توسط دانشجو باید تکمیل شده باشد و شهریه کلاس ها به صورت کامل و در تاریخ مشخص شده توسط آموزشگاه دریافت می گردد. در غیر این صورت آموزشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال ارائه خدمات به زبان آموزان عزیز نخواهد داشت.


ت) شرایط قبولی درکلاس های ترمیک:
کسب حداقل نمره 75 از 100 در امتحان پایان ترم و کسب حداقل نمره میانگین 75 از 100 در فعالیت کلاسی

ث) مقررات استرداد و رزرو شهریه:
1.    طبق ماده 32 آیین نامه آموزشگاه علمی آزاد چنانچه داوطلب پس از ثبت نام قطعی، قبل ا ز شروع ترم در هر زمان و به هر علتی ( موجه و غیر موجه) از شرکت در کلاس های آموزشگاه منصـرف گردد 20% از کل شهريه کسر و الباقـــي وجـه پس از تاییـد رسید پرداخت توسـط مدیـریت ، در انتهای ماه مستــرد خواهــد شـــد. لازم به ذکر است دانشجو میباسیت انصراف خود را حتما تا 72 ساعت قبل از شروع کلاسها (بدون نظر گرفتن روزهای تعطیل) به موسسه اعلام نماید و در صورتی که دیرتر از این زمان اعلام شود، هیچ وجهی در هیچ شرایطی مسترد نخواهد شد.
2.    شرایط فوق برای برخی دوره های خاص که در آن پرداخت اقساط برای رفاه دانشجویان فراهم شده، نیز صادق است  و در این شرایط، مبلغ 20 درصد از کل مقدار شهریه کسر میگردد و مابقی عودت داده میشود.
نکته: جهت استرداد شهریه، قبض نامنویسی یا رسید بانکی نسخه پرداخت کننده و کارت شناسایی عکس دار الزامیست.
3.    در صورت ثبت نام در دوره های خاص و استفاده از شرایط پرداخت، یا پیش ثبت نام در دوره برای گرفتن پیش برنامه درسی و غیره، اگر دانشجو به هر علتی ( موجه و غیر موجه)، پس از شروع کلاس، از ادامه شرکت در کلاس منصرف گردد، اقساط وی میبایست تا انتها به طور کامل پرداخت گردد و هزینه عودت داده نمیشود. اگر کلاس شروع نشده باشد، با توجه به ماده ۱ رفتار خواهد شد
4.    با توجه به محدودیت تعداد دانشجویان در هر کلاس جهت افزایش کیفیت دوره ها ، شهریه پرداختی منحصرا مختص همان دوره بوده و هیچگونه امکان جابجایی و انتقال به دوره های دیگر و یا حتی زمان های دیگر وجود ندارد.
5.    لطفا به تاریخ پایان دوره و شروع کلاس جدید و امتحانات دقت نمایید. موسسه در قبال فراموشی و عدم دقت زبان آموزان مسولیتی ندارد.
6.    قبض های رسید ثبت نام خود را (آنلاین یا مکتوب) تا پایان هر دوره نزد خود نگه دارید.

مرکز تخصصی تافل و تربیت مدرس حدادیان امیدوار است بتواند با همکاری شما دانشجویان عزیز و با رعایت شئونات و موازین اخلاقی و احترام متقابل فضای آموزشی دلپذیر و سالمی را فراهم آورد.رمز عبورتان را فراموش کرده‌اید؟

ثبت کلمه عبور خود را فراموش کرده‌اید؟ لطفا شماره همراه یا آدرس ایمیل خودتان را وارد کنید. شما به زودی یک ایمیل یا اس ام اس برای ایجاد کلمه عبور جدید، دریافت خواهید کرد.

بازگشت به بخش ورود

کد دریافتی را وارد نمایید.

بازگشت به بخش ورود

تغییر کلمه عبور

تغییر کلمه عبور

حساب کاربری من

سفارشات

مشاهده سفارش